• Eesti keeles
  • На русском

Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Uudised

Uuendused 30.05.2017

Paigaldasime uuendused, mis peaks muutma osaluste ja näitudega tegelemise vaated kiiremaks. Uue valikuna lisandus osalused vaatesse osaluste ülevaade, mis annab risttabelina ülevaate osalevatest isikutest ja võimaldab ühel vormil muuta korraga korteri osalusi kõikides kululiikides. Samuti optimeerisime arvestivahetusega seonduvat, näitude importi ja täpsustasime mitteviivislaekumiste kajastamist saldodes. Järgnevalt kõige olulisematest uuendustest lähemalt.

Seminarid Tallinnas

Kogume kokku huvilised Tallinnas ja kõneleme kortermaja tegevuse korraldamise parimatest praktikatest kasutades korteriyhistu.net lahendusi. Kutsume piirkonna kortermajade esindajad seminarile.

Tasuta seminarid toimuvad algusega kell 17:15 Tallinnas järgneva kahe nädala kuuel päeval, et kõik huvilised saaksid valida sobivaima päeva ja koha. Valikus on Lasnamäe teisipäeval (23. mai), Mustamäe kolmapäeval (24. mai), Kalamaja neljapäeval (25. mai) ning Kesklinn esmaspäeval (29. mai), Lasnamäe teispäeval (30.mai) ja Lilleküla neljapäeval (1. juuni). Täpsem info ja registreerumine veebivormil.

Uuendused 29.04.2017

Enamus uuendustest on seotud uuenenud arvestite ja näidude süsteemi väiksemate täienduste ja parendustega. Uue valikuna lisandus näidud vaatesse võimalus kuvada ainult näidukaardi arvesteid. Lisaks trükitakse edaspidi arvele hoiatus kui arvesti taatlemistähtaeg on saabumas või möödunud. Samuti optimeerisime näitude ja osalustega seotud päringuid, et vaated eelkõige suuremate majade ja arvestite hulga korral kiiremini avaneksid. Järgnevalt uuendustest lähemalt.

Uuendused 20.03.2017

Käesolevad uuendused lisavad arvestite halduse ja muudavad näidud arvestuse perioodist sõltumatuks. Senine lihtsustatud alg- ja lõppnäiduga osaluse loogika asendub põhimõttega osalus arvestiga tarbimises. Olemasolevate kasutajate jaoks säilitasime võimalikult sarnase igapäevase kasutusloogika ning genereerisime kululiikide ja näidupõhiste tarbimiste alusel arvestid. Lisaks arvestite ja näitude teemale lisandus kuluarve sisestamisel teenuse valik ja automaatne remondifondi kasutamise kanne. Samuti võtsime kasutusele uue ja kaasaegsema riistvara. Järgnevalt uuendustest ja muutunud põhimõtetest lähemalt.

Planeeritud katkestus korteriyhistu.net töös pühapäeval alates kell 20-01

Pühapäeval, 19. märtsi õhtul, alates kell 20 algavad korteriyhistu.net serveri ja tarkvara planeeritud hooldustööd, mille ajal puudub ligipääs korteriyhistu.net teenusele.

Seminarid Tartus

Kogume kokku huvilised Tartus ja kõneleme kortermaja tegevuse korraldamise parimatest praktikatest kasutades korteriyhistu.net lahendusi. Kutsume piirkonna kortermajade esindajad seminarile.

Tasuta seminarid toimuvad Tartus neljal päeval, et kõik huvilised saaksid valida sobivaima päeva ja koha. Valikus on esmaspäev (16. jaanuar), teisipäev (17. jaanuar), kolmapäev (18. jaanuar) ja esmaspäev (23. jaanuar). Täpsem info ja registreerumine veebivormil.

Seminarid Harjumaal septembris ja oktoobris 2016

Kogume kokku huvilised Harjumaal ja kõneleme kortermaja tegevuse korraldamise parimatest praktikatest kasutades korteriyhistu.net lahendusi. Kutsume piirkonna kortermajade esindajad tasuta seminarile.

Seminarid toimuvad Sauel (27.septembril), Keilas (28. septembril), Paldiskis (3. oktoobril), Jüril (5. oktoobril), Maardus (6. oktoobril) ning Kosel (11. oktoobril).

Seminar Pärnus, teisipäeval 14. juunil kl 17

Kogume kokku huvilised Pärnus (teisipäeval, 14. juunil kl 17) ja kõneleme kortermaja tegevuse korraldamise parimatest praktikatest kasutades korteriyhistu.net lahendusi. Kutsume piirkonna kortermajade esindajad tasuta seminarile.

Uuendused 12.03.2016

Viimaste kuude jooksul lisandunud täiendustest väärib esile toomist võimalus kuvada arvel põhiomaniku nimest erinevat saaja nime. Lihtsustasime kuluarvete sisestamist ja maksmise üle arvestuse pidamist. Haldusfirmal on võimalik ühisustele koostatud arvete koondandmed eksportida Hansa tarkvarasse. Majanduskava tegelike tulude ja kulude vaates on parem ülevaade remondifondi kogumisest ja kulutamisest.

Seminar Jõhvis 18. jaanuaril

Kogume kokku huvilised Jõhvis (esmaspäeval, 18. jaanuaril kl 17) ja kõneleme kortermaja tegevuse korraldamise parimatest praktikatest kasutades korteriyhistu.net lahendusi. Kutsume piirkonna kortermajade esindajad tasuta seminarile.