• Eesti keeles
  • На русском

Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Trükkimiseks sobiv variant

Seminarid Tallinnas

Kogume kokku huvilised Tallinnas ja kõneleme kortermaja tegevuse korraldamise parimatest praktikatest kasutades korteriyhistu.net lahendusi. Kutsume piirkonna kortermajade esindajad seminarile.

Tasuta seminarid toimuvad algusega kell 17:15 Tallinnas järgneva kahe nädala kuuel päeval, et kõik huvilised saaksid valida sobivaima päeva ja koha. Valikus on Lasnamäe teisipäeval (23. mai), Mustamäe kolmapäeval (24. mai), Kalamaja neljapäeval (25. mai) ning Kesklinn esmaspäeval (29. mai), Lasnamäe teispäeval (30.mai) ja Lilleküla neljapäeval (1. juuni). Täpsem info ja registreerumine veebivormil.

Seminaril kõneleme järgmistel teemadel. Kuidas tõhustada suhtlust ja infovahetust kortermajas? Kuidas korraldada efektiivselt kulude jaotamine ja igakuiste arvete tekkimine ise või kaugraamatupidaja abiga? Kuidas planeerida ja dokumenteerida majas toimuvad tegevused? Kuidas saada remonditöö teostamiseks ettevõtetelt kolm võrreldavat pakkumist? Millised on maja kulud võrreldes teiste sarnaste majadega piirkonnas ja üle Eesti?

Kuna kehtiva regulatsiooni kohaselt muudetakse kõik kortermajad aastaks 2018 korteriühistuteks ja korteriyhistu.net võimaldab hallata maja sõltumata haldusvormist korteriomanike ühisustel ja korteriühistutel, siis on seminarile oodatud kortermajade esindajad sõltumata haldusmudelist.

Tasuta seminarile on võimalik registreeruda veebivormil või mart.turk@korteriyhistu.net ja telefonil 5661 2401.

Kui soovid, et seminar toimuks sinu asukohale lähemal, siis anna meile registreerumisvormi vahendusel teada, et saaksime planeerida tulevaste seminaride toimumist.

Huvilistel soovitame kindlasti tutvuda ka meie demoversiooniga.