Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Korduma kippuvad küsimused - Hind

Teenuse hind kujuneb vastavalt korterite arvule ühistus ja valitud paketile. Täpsemalt vaata hinnakirjast.

Tasuta perioodi arvestus algab ühistu registreerimisest.

Praktikas on rohkem levinud variant, et haldusfirma maksab ise ja arvestab korteriyhistu.net'i kuutasu oma teenuse hinna sisse. Kui lepingu sõlmib haldusfirma, siis saab ta soodsama hinna ja me lisame ta oma kodulehele partnerite alla. Kolmekuulist prooviperioodi oleme rakendanud ühekordselt, esimese ühistu puhul. Kui haldusfirma sõlmib lepingu iga ühistu nimel eraldi, siis rakendub igaühele kolmekuuline prooviperiood, aga hind on kallim.

Teenuse kasutamiseks sõlmitavas lepingus on määratud, millise etteteatamisajaga võib hinda muuta. Hetkel on selleks neli kuud.

Liitumistasu pole. Esimesed kolm kuud on kõigile tasuta periood, mille jooksul sõlmitakse edasise kasutamise soovi korral leping. Edaspidi on teenusel kuutasu korteri kohta kuus vastavalt hinnakirjale.

Kõik variandid on võimalikud ja põhimõtteliselt võib korteriyhistu.net'i ka tootena müüa. Huvi korral võtke ühendust aadressil info@korteriyhistu.net.

Teenuse eest arvestatakse kuutasu süsteemi sisestatud korterite arvu järgi.

Kuigi Internetipõhist teenust kõik korteriomanikud ei pruugi kasutada, võimaldab süsteem muuta majaga seotud info haldamise oluliselt läbipaistvamaks. Kõigil korteriomanikel on võimalus igal ajahetkel asjaajamisega tutvuda, kui neil peaks selleks vajadus või soov tekkima. Samuti muutub arvepidamise protsess efektiivsemaks ja seda eelkõige suuremate majade puhul.