Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Trükkimiseks sobiv variant

Probleemid

Probleemide alla sisestatake korteriomanike jooksvad küsimused ja avariiteated. Korteriomanikel on võimalik tõstatada ka privaatseid probleeme, millele teistel korteriomanikel vaikimisi ligipääs puudub.

Probleemi saab siduda objektiga ja määrata tegeleja. Teistel ühistuga seotud kasutajatel on võimalik lisada probleemile kommentaare. Probleemi lahendamise käigus saadetakse asjaosalistele probleemi staatuse muutumisel või kommentaari lisamisel e-mailiga teavitused. Probleemi lahendamise ajalugu logitakse ning hiljem on võimalik teha kokkuvõtteid probleemidest objektide lõikes.

Probleeme võib menetleda jooksvalt või koguda need kokku ja käsitleda regulaarsel juhatuse koosolekul, kus otsustada, kas probleem vajab tegelemist (lisada uus töö) või pole tegemist tõsise probleemiga (märkida probleem suletuks). Hiljem probleemi alusel teostatud töö tehtuks märkimisel suletakse ka töö aluseks olnud probleem ning probleemile jab viide tööle, mis probleemi lahendas.

Probleemide vorm asub lisaks Haldus kõrval ka menüüs Suhtlus, mis teeb korteriomanikel lihtsamaks lahendamist vajavate küsimuste tõstatamiseks. Soovi korral saab menüüs Üldandmed alamlehel Rollid ja õigused muuta korteriomanike õiguseid probleeme näha või lisada.