Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Trükkimiseks sobiv variant

Uue ühistu lisamine

Kui Sinu ühistu pole korteriyhistu.net süsteemiga liitunud, siis pead sisestama ühistu andmed, klõpsates pärast sisse logimist avalehel nupule Uus ühistu.

Sisesta nimi ja vali haldusvorm. Ühistu puhul sisesta väljadele ühistu andmed, ühisuse puhul valitseja omad. Ühistu täpse nimetuse ja registrikoodi leiad e-äriregistrist. Korteriühistud ei ole enamasti käibemaksukohuslased ning selle välja võib tühjaks jätta.

Esialgu jääb tühjaks ka "Lepingu" väli. Lepingu saab valida pärast seda, kui oled veebi kaudu vastava lepingu sõlminud. Lepingu sõlmimise kohta saad pikemalt lugeda vastavast alapeatükist.

Kampaaniakoodi on võimalik sisestada juhul, kui uutele liitujatele kehtib sooduskampaania.


 

Pangakonto sisestamisel genereeritakse automaatselt panga nimetus kõikide Eestis tegutsevate pankade kontonumbrite põhjal. Sul on võimalik valida millised kontonumbrid arvele trükitakse. Pangakontod on hiljem vajalikud ka laekumiste sisestamisel. 

Lisaks kontaktandmetele saad lisada ühistu logo. Kõiki neid andmeid kasutatakse arvete genereerimisel. Korteriomanikele teadete ja arvete saatmiseks e-postiga on vajalik ka e-posti aadress. 

Andmete salvestamiseks vajuta nupule Salvesta. Seepeale on Sinu hallatav ühistu registreeritud. Programm võimaldab ühe ühistu alla sisestada mitu maja.

Ühistu andmete salvestamise järgselt kuvatakse maja andmete sisestamise alaleht.

Kui Sinu hallata on mitu ühistut, toimi nendega täpselt samamoodi. Menüüriba all näed valikukasti, mille abil avanevad kõik Sinu ühistud. Vajadusel saad hiljem Üldandmete vormil kõiki andmeid muuta või kustutada.

Haldusfirma

Raamatupidamis- või haldusfirma esindajana saad valida tüübiks "haldusfirma" ja sisestada firma andmed, sama tulemuse annab avalehelt link Uus haldusfirma. Üldandmete vormil saad sisestada firma nime ja muud andmed. 

Hiljem, ühistute või ühisuste sisestamisel saad need seostada haldusfirmaga. Ühistu või ühisuse seostamine haldusfirmaga võimaldab teha kokkuvõtteid seotud objektide kohta. Samuti on võimalik ühiste pangakontode korral importida kõikidele objektidele laekumised ja e-arve lepingud korraga. Lisaks on võimalik haldusfirma menüüs anda ametnikele ligipääs kõigile seotud objektidele.