Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Trükkimiseks sobiv variant

Kõik isikud

Vaates Kõik isikud näidatakse kõiki ühistuga seotud isikuid (omanikud, elanikud, ametnikud, partnerid).

Klõpsates isiku nimel, avaneb tema andmete ja seoste vaade. Siin saad muuta isiku kontaktandmeid ja tema seoseid ühistuga. Saad ka lisada inimesi korteri omaniku, elaniku või ühistu ametnikuna.

Selles vaates saad vajadusel muuta isiku nime, näiteks kui inimene abiellub või muul põhjusel nime vahetab.

 

Kui muutub isik (näiteks korter müüakse uuele omanikule), tuleks omaniku muutmiseks menüüs Korterid vajutada nupule Uus omanik ning täita vajalikud väljad. Sel juhul säilib ka korrektne ajalugu.

 

 

Isikuid on võimalik kustutada nupuga Kustuta. Kui isikul on seotud saldosid üüriarvestuses siis teda kustutada ei saa. Sel juhul tuleb õiguste lõpetamiseks soovitud kuupäevast avada menüü Omanikud või Ametnikud ja klõpsata nupul Lõpeta

 

Vaates Kõik isikud saad märkida linnukesega isikud, kellele soovid ühistu nimel elektronkirja saata. Saadetud e-mailid säilitatakse ühistu e-mailide ajaloo tabelis.

Isikute ühendamine

Kui isik on sattunud mingil põhjusel mõnda nimekirja topelt siis on võimalik isikud ühendada. See tähendab, et selle isiku kõik andmed kopeeritakse ühe nime alla ning teine nimi kustutatakse. Isikute ühendamiseks tuleb märkida sobivad isikud ning klõpsata nupul Ühenda isikud.

Pärast seda suunatakse isikute ühendamise vormile. Vajadusel saad andmeid kopeerida ja valida millised andmed alles jäävad. Samanimelised üleliigsed isikud kustutatakse.