Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Trükkimiseks sobiv variant

Partnerid

Partneritena sisestatakse kõik ühistuga seotud osapooled, kellele kas esitatakse või kellelt saadakse arveid. Partneritega seotud tehingud saab lisada moodulis Üüriarvestus vaates Tulud ja kulud, kus partnerile saab arve koostada või registreerida temalt saadud kuluarve.

Uut püsipartnerit saad lisada, kui kasutad nuppu "+" ning täidad avanevas hüpikaknas vajalikud väljad. Kui tegemist on ühekordse partneriga, kelle registrikoodi, aadressi ja pangarekvisiite Sa säilitada ei soovi, võid partneri nimetuse tippida ka otse "Partner" väljale. Edaspidi, kui saad või koostad arve seoses sama partneriga, leiad tema andmed lihtsalt nupul "..." vajutades. Avaneb rippmenüü, millest tuleb sobiv partner välja valida.

Kui valid kolme punktiga nupust partneri, saad eelmise perioodi andmetega eeltäidetud arve, mida on lihtne üksikute tunnuste (kogus, hind) osas muuta. Nii hoiad oma raamatupidamise alati perfektselt korras.

Vaates Partnerid saad linnukesega märkida isikud, kellele soovid ühistu nimel e-maili saata. Saadetud e-mailid säilitatakse ühistu e-mailide ajaloo tabelis.