Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Trükkimiseks sobiv variant

Arve trükkimine

Arvete trükkimiseks ava moodulis Üüriarvestus menüü Arved ja klõpsa nupule Kinnita arved.

Arved peavad olema enne trükkimist kinnitatud (kinnituse saad vajadusel tühistada). Arvete trükkimiseks märgi sobivad arved ja klõpsa nupule Trüki märgitud. Soovitav on kasutada filtrit "ainult trükitavad", kuna siis näidatakse ainult neid arveid, mida omanik soovis postkasti, trükkimata arvete ees on linnuke.

Eespool trükitakse arved, mille omaniku puhul on märgitud, et arve peab minema omaniku aadressile, mitte korteri aadressile. See on mõeldud selleks, et kui osa arveid tuleb saata postiga, siis need tulevad printerist välja kõigepealt, paki peal, ja kõik ülejäänud arved, mis pannakse käsitsi postkastidesse, asuvad pakis allpool. Arve trükkimist omaniku või korteri aadressile saad määrata avades moodulis Üldandmed menüü Omanikud ja klõpsates omaniku järel nupule Muuda.

Arve, mille programm vaikimisi kujundab, on kujutatud järgmisel joonisel. Arve vormistub automaatselt, vastavalt sisestatud andmetele.


 

Lehe allservas paiknev nupp Trüki ja saada märgitud töötab siis, kui oled kõikide korterite ette teinud linnukese (kõigi ette korraga linnukese tegemiseks peaksid klõpsama päises olevas kastikeses). Selle käsu peale saadetakse automaatselt kõikidele e-posti aadressiga omanikele arve e-mailile ning genereeritakse allalaadimiseks PDF-vormingus fail kõikide trükitavate arvetega. Arvete printimine toimub PDF-tarkvarast tavapärasel moel.