Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Trükkimiseks sobiv variant

Algab Korto rakenduse testperiood

Peagi jõuab kasutajateni pikemat aega töös olnud korteriomanikele suunatud mobiiliäpp Korto ja olemasoleva korteriyhistu.net veebilehitseja versiooni navigatsiooni ja kujunduse uuendamine. Enne ametlikku avaldamist pakume soovijatele võimalust anda tagasisidet funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse kohta täna algaval Korto veebiversiooni ja Korto Pro testperioodil. 

Korto

 • korto logoKorto - rakenduse mobiilne versioon korteriomanikule. Enne Korto mobiiliäpi lõplikku valmimist on selle funktsionaalsust võimalik tänasest kasutada veebilehitsejas. Rakendus kohandub ekraani suurusele vastavalt sellele, kas leht avatakse mobiilses seadmes või arvutis. Pärast testperioodi lõppu veebis valmib spetsiaalne Korto rakendus Android ja iOS platvormi seadmetele ning olemasolev korteriyhistu.net saab pärast kujunduse ja navigatsiooni muutust uueks nimeks Korto Pro.
  • Korto veebirakendus avaneb lehelt www.korto.ee ja on kasutatav paralleelselt olemasolevaga ehk uues versioonis lisatud andmed on näha ka rakenduse praeguses kasutajaliideses www.korteriyhistu.net.
  • Lisaks ekraani suurustele kohanduvale uuele Korto rakendusele saab senine suurematele ekraanidele mõeldud korteriyhistu.net veebilehitseja versioon värskema väljanägemise ja uueks nimeks Korto Pro - avaneb otse lehelt pro.korto.ee.
 • Esimeses versioonis on Korto järgmiste võimalustega:
  • Teated - Teated all saab postitada teate ühistu teadetetahvlile ja lugeda olemasolevaid postitusi. Teadete nimekirjas kuvatakse koos nii teadetetahvli teated kui tõstatatud probleemid, mis on suunatud lahendamiseks ühistu ametnikele ja mille kohta korteriomanik ootab tagasisidet. Privaatset probleemi ei näe teised korteriomanikud vaid ainult ühistu vastavat õigust omavad ametnikud.
  • Näidud - Näidud all saab esitada oma korteri näidud ning on ülevaade arvestite tarbimistest kuude lõikes. Esitamata näidu korral kuvatakse "tuletatud näit", mis on eelmisele lõppnäidule lisatud eelmise kuu tarbimine. Enne näidu salvestamist saab seda korrigeerida pluss või miinus nuppudega või kirjutades soovitud väärtuse näidu lahtrisse. Näitu saab muuta kuni seda pole kasutatud kulude jaotuses.
  • Arved - Arved all on ühistu poolt esitatud arved nii tabeli kui graafikuna kuude lõikes. Detailsete andmete vaatamiseks saab avada arve PDF faili.
  • Ühistu - Ühistu all on näha ametnikud kontaktidega ning ülevaade ühistu finantsidest, hoolduspäevikust ja dokumentidest. Finantsnäitajatest kuvatakse raamatupidamise andmetele tuginedes ühistu raha jääk, reservide jääk ja üüriarvestuse viimase suletud perioodi võlgnevuste summa. Samuti on näha ühistu rahavood kuude lõikes. Päevikus kuvatakse info tööde kohta ning dokumendid all on ligipääs ühistu dokumentidele.
  • Seaded - Seaded all on võimalik hallata korteriga seotud andmeid ja isikuid ning nende eelistusi nt meeldetuletused, arve meilile jm. Samuti on seaded all eraldi alalehel konto haldus, mis võimaldab määrata kaasutajaliidese keele, uue parooli ning konto kustutada.
  • Navigatsioon - Korto ja Korto Pro vaheline navigatsioon toimib mõlemas suunas. Kortos on korteri ja ühistu konteksti menüüvalikus viimane valik Korto Pro, mis avab veebilehitsejas uue kujundusega senise veebirakenduse. Korto Pro avalehel on nupp "Vaata Korto äppi", mis avab Korto. Otse Korto Pro rakendusse saab siseneda pro.korto.ee lehelt.
 • Korto tulekuga lisandub täiendav autentimismeetod Smart-ID.
 • Lisaks niisama uudistamisele on oodatud ka igasugune tagasiside ja ettepanekud täiendavate mobiilsete kasutusjuhtude kohta, mis mobiiliäpile kindlasti lisama peaks. Tagasiside on oodatud veebivormi kaudu.